Hakkımızda

• IMEP Endüstriyel Sistemler Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kalite Kontrol Ölçüm ve Test Ekipmanlarının kullanıldığı otomotiv, rulman, tekstil, savunma sanayi, üniversiteler başta olmak üzere pek çok kamu kuruluşları ve özel sektöre ileri teknoloji ürünlerin satışı ve satış sonrası teknik desteği sunmak amacıyla 2006 yılında Ankara’da kuruldu.

• IMEP, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde anlamak, yerine getirmek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti altına almak amacındadır.

• IMEP müşterilerine, rakiplerinden daha üst düzeyde hizmet sunabilmek için şirket dışı iletişimin çok sağlıklı işlemesi, ürün portföyünün teknolojik gelişimler ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirilmesi, çözümlerin fiyat-performans dengesinin gözetilmesi konularına büyük önem vermektedir.

• Şirketimiz genç ve dinamik kadrosu ile her alanda müşterilerine kaliteli dürüst ve ilkeli satış öncesi danışmanlık ve teknik bilgi, satış ve satış sonrası teknik destek, kalibrasyon, bakım ve tamir hizmeti vermektedir.

• IMEP dünyaca bilinen konusunda uzun yıllar denenmiş ve test edilmiş ekipmanların imalatını yapan birçok seçkin markanın Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır. Başlıca Temsilciliklerimiz; TAYLOR HOBSON, LTF S.p.A, TMTECK, QPT Firmaları.